DeutschEnglishPolski zur Website von newmagic
slideshow picture

SPL POWERLINES POLAND: POŁĄCZENIA DLA NOWOCZESNEGO ŚWIATA

W organizmie człowieka zaopatrzenie w energię odbywa się poprzez krwiobieg, a przekazywanie informacji w ramach układu nerwowego. W przenośnym znaczeniu można stwierdzić, że przewody trakcyjne elektrycznie napędzanych środków transportu to żyły nowoczesnego miasta, a liczne przewody do transmisji danych umieszczane pod ziemią są jego drogami nerwowymi.

PAŃSTWA PARTNER W ZAKRESIE PRZEWODÓW TRAKCYJNYCH, SZYN PRĄDOWYCH I KABLI ELEKTROENERGETYCZNYCH

Głównym obszarem działalności SPL Powerlines Poland jest projektowanie i tworzenie sieci trakcyjnych oraz montaż kabli elektroenergetycznych. Nasze usługi przyczyniają się do poszerzania i utrzymywania w dobrym stanie nieodzownej – w nowoczesnym świecie – infrastruktury komunikacyjnej i informacyjnej.

SPL Powerlines Poland specjalizuje się w tworzeniu, rozbudowie i konserwacji instalacji przewodów trakcyjnych i szyn prądowych. W ścisłej współpracy z pozostałymi spółkami Powerlines Group realizujemy projekty w ramach komunikacji miejskiej i ruchu dalekobieżnego oraz wykonujemy montaż kabli i rozwiązań specjalnych w Polsce i za granicą.

NIEZAWODNOŚĆ I GOTOWOŚĆ
Nasi pracownicy, skupieni wokół dyrektorów Thomasa Eggersglüssa i José Antonia Gallarda, są niezawodni, odpowiedzialni i punktualni. Zawsze starają się znajdować i wdrażać opłacalne rozwiązania dopasowane do różnych wymagań klientów.